• Znajdź Partnera w Swoim biznesie

  Umieść reklamę swojego przedsiębiorstwa na naszym Portalu.
  Darmowa promocja Twojej firmy lub usługi w internecie. Kliknij poniżej.
  Przejdź
 • Zbuduj z Nami Swój Sukces

  Oferta Firmy EMMU B2B Bank Polska obejmuje bazy danych B2B. Nasze zasoby pozwolą Państwu sprawnie zrealizować każdą akcję marketingową.ZakupWięcej
 • Biznesowe Bazy Danych Firm

  Szukasz sprawdzonej bazy firm, skorzystaj z naszej oferty. Kompaktowe bazy firm na miarę Twoich potrzeb. Bieżąca aktualizacja baz B2B.ZakupWięcej
 • 1
 • 2
 • 3

Biznesowe Bazy Danych Firm B2BWitamy w sklepie z bazami danych EMMU B2B Bank Polska. Kupisz u nas bazy danych firm polskich, z dużą liczbą rekordów oraz niską ceną. Oferujemy duże rabaty dla nowych firm. Dla stałych klientów atrakcyjne kupony. Zakup bazy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Z nami zbudujesz swój sukces.

 

Bazy danych firm - b2b

Oferujemy róznorodne bazy binesowe uporządkowane w sposób elastyczny w zakresie doboru kryteriów i profilu firmy.

 

Szczegółowe adresy

Oferowane bazy zawierają dokładne dane adresowe. Pozwala to z precyzją dotrzeć do klienta jako przyszłego partnera w biznesie. .

 

Zakres danych

W zbiorach posiadamy szeroki zakres danych firm, telefony, maile, nr PKD, rodzaj wykonywanej działalności gospodarczej.

 

Aktualizacja danych

Aktualizację przeprowadzamy na bieżąco stale powiększając nasze zasoby.

image
 

Dodaj Reklamę Swojej Firmy

Bądź widoczny dla innych, dodaj bezpłatnie wizytówke swojej firmy do naszego katalogu przejdź do zakładki z reklamami.

 

Personalizacja Układu Rekordów

Baza jest tak skonstruowana, że pozwala łatwo przeprowadzić masowe adresowanie listów, kopert, stosowanie kodów kreskowych.

 

Atrakcyjne promocje i rabaty

Naszym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty oraz okresowe promocje i wyprzedaże.

 

Bazy na indywidulne zamówienie

Realizujemy bazy danych na indywidualne zamówienie klienta. Przeprowadzamy indywidualną wycenę dla klienta.

 

Strona pod komórki. Strona automatycznie dopasowuje się do urządzenia.

image

Dołącz do grupy naszych klientów już teraz.

Dla naszych klientów oferujemy projektowanie oraz wydruk ulotek, plakatów, bannerów, roll up'a w atrakcyjnych cenach. Możesz również zlecić kolportaż ulotek na terenie Trójmiasta i okolic. Współpracując z nami otrzymujesz atrakcyjne ceny i solidność wykonanej usługi. Cennik usług projektowania zależy od formatu ulotki i jakości dostarczonych materiałów. Wydruk i kolportaż zależny jest od formatu i ilości egzemplarzy. Ofertę kierujemy zarówno do małych jak i dużych firm. Z nami odniesiesz sukces.

Idealne Połączenie

Kilkuletnia współpraca z Najlepszymi pozwoliła stworzyć dla Państwa doskonałe połaczenie. Nasze bazy danych firm i system mailingu - B2Bmail. 
Zapewniamy wszystko co potrzebujesz aby wysyłać efektywne mailingi. 

 • Oferujemy pomoc w stworzeniu szablonu newslettera lub mailingu. 
 • Dostępne ceny płacisz tylko za to co wysyłasz
 • Narzędzia do raportowania skuteczności wysyłek
Dodaj Reklamę >>
W naszym serwisie jest: 260 ogłosz.
1 Wyszukaj ogłoszenie
2 Skontaktuj sie z kontrahentem.
3 Zrób dobry interes.

Strona WWW - krok po kroku

Czyli co jest potrzebne aby strona powstała. Wielu myśli że, stworzenie strony jest to tak jak zrobienie prezentacji. Nikt nie zdaje sobie sprawy ile trzeba zachodu aby powstał dobry serwis internetowy. Artykuł tylko w niewielkim ułamku przybliży cały złożony proces od podjęcia decyzji o stronie poprzez wybór serwera, domeny, wykonanie aż do publikacji w sieci. Dobrze wykonana strona pozwoli nam się zaprezentować w jak najlepszy sposób. W myśl zasady jak Cię widzą tak Cię piszą. Tekst jest napisany dla ogólnej orientacji w tym temacie. Generalnie, jeżeli zdecydujesz się na współpracę wszystko załatwimy za Ciebie.

Krok 1: Wybór serwera wirtualnego

Czym kierować się w wyborze serwera? 

 • Po pierwsze pojemność serwera - czyli ile miejsca będziemy mieć do dyspozycji na naszą przyszłą stronę internetową i pocztę elektroniczną. Należy tutaj się kierować tym: jakie treści będziemy umieszczać na stronie, jak będzie rozbudowany nasz serwis. Strony internetowe małych firm nie wymagają dużego miejsca. Na początek wystarczy 250 MB. Jeżeli nasz serwis internetowy będzie zawierał treści multimedialne, takie jak filmy, zdjęcia wysokiej rozdzielczości lub muzyka  to pojemność ma tutaj duże znaczenie.
 • Po drugie transfer – czyli ile możemy przesłać i odebrać danych z serwera w ciągu miesiąca. Czyli analogicznie jak wyżej im serwis bogatszy w multimedia tym trzeba zarezerwować więcej transferu. Zazwyczaj po osiągnięciu limitu transferu strona www nie wyświetla się w przeglądarkach i trwa to tak do końca okresu rozliczeniowego. I tutaj dla małych firm na początek polecam transfer 10 GB miesięczne.
 • Jakie usługi będą na serwerze dostępne – a więc  niezbędne to: poczta e-mail, konto na serwerze FTP, konto www , oraz jeżeli nasz serwis internetowy będzie rozbudowany o sklep internetowy, aplikacje PHP niezbędna będzie obsługa PHP4/5, Perl, Python i Bazy danych MySQL,
 • Koszt hostingu jest to waży czynnik w biznesie, ale to już Państwu pozostawiam do własnych kalkulacji. Należy tutaj pamiętać na czyhające pułapki niektórych firm polegające na tym że, dają za darmo hosting na okres 1 roku a później każą słono płacić. Na forum tego artykułu nie będę polecał ani krytykował poszczególnych firm hostingowych. Ale należy tutaj kierować się popularnymi serwisami istniejącymi już jakiś czas na rynku. No i ważna jest opinia wśród internautów.

 

Krok 2: Wybór domeny internetowej

Nie będę tutaj rozwodził się nad aspektem technicznym co to jest domena internetowa (zainteresowanych odsyłam do wikipedii), a tylko ogólnie naświetlę o co chodzi. Domena internetowa  czyli adres, jest to coś co wpisujemy w adres przeglądarki np.  http://b2bbank.pl . Nowoczesne przeglądarki nie wymagają pisania przedrostka „http://”. Obecne standardy mówią również o skracaniu adresów internetowych i podczas wpisywania można nie używać już literek „www”. Oczywiście należy podczas programowania strony i późniejszego dodawania do katalogów stosować jednolity styl, albo piszemy z „www”, albo bez „www”. Jest to ważne z prostej przyczyny, dla wyszukiwarek zwłaszcza Google jeżeli będziemy stosować na przemian różne nazewnictwo, wyszukiwarka potraktuje to jako dwie różne strony. Dobrze przejdźmy do sedna sprawy. 

 • Po pierwsze wymyślamy nazwę domeny – staramy się nadać nazwę związaną z naszą działalnością, i tu się zaczyna problem wszystkie fajne „chwytliwe” adresy są zajęte. Weźmy np. wymyślmy domenę dla zakładu szewskiego. Na pewno wszystkie „szewce” będą zajęte, ale my możemy posłużyć się myślnikiem i wymyślić domenę szewc-kowalski.pl. Jest to na tyle istotne że wyszukiwarki potraktują tą domenę jako dwa słowa „szewc kowalski” pomijając myślnik. Nie ma co również przesadzać z długością adresu, choć domena może mieć i 255 znaków, ale pomyślmy jak by to wyglądało na wizytówce. Tak, tak wymyślając  nazwę domeny bierzemy pod uwagę jak nazwa będzie się prezentowała na dokumentach. Zazwyczaj z nazwą jest skojarzony adres poczty internetowej.  Także do tematu trzeba podejść w szerokim aspekcie.
 • Mamy nazwę i co dalej – zazwyczaj przy wyborze dostawcy usług hostingowych (patrz krok 1), usługodawca oferuje nam rejestrowanie nazwy domeny. I tu zgodnie ze „zwyczajem” firmy stosują różne pułapki cenowe. A więc rejestracja domeny za 1 zł i małym druczkiem lub gdzieś pod linkiem że to na rok a później płacz i płać czy jakoś odwrotnie. Oczywiście należy zgłębić wiedzę czy daną domenę można przenieść do innego dostawcy hostingowego. Również tutaj ważne są jasno przedstawione zasady.
 • Po opłaceniu i zarejestrowaniu nazwy domeny następuje jej aktywacja. Od tej chwili jesteśmy odpowiedzialni za treści znajdujące się na www.

Jeżeli masz już domenę wykupioną a nie jesteś zadowolony z hostingu można dokonać transferu domeny. Jest to usługa bezpłatna. Należy tylko pamiętać o powiązaniu jej z hostingiem. Aby uniknąć przykrych sytuacji związanych z całymi procedurami możesz zdać się na mnie. Zrobię to szybko i bezpłatnie oczywiście pod warunkiem że zlecisz nam  wykonanie projektu. Nie należy zapominać o utworzeniu kont pocztowych na serwerze. Twoja poczta będzie wtedy unikalna z Twoją wybraną domeną internetową.

Krok 3: Opracowanie strony internetowej

Jest to najważniejszy krok. W myśl zasady „jak cię widzą, tak cię piszą”. Możesz stronę opracować samodzielnie, wykonać grafikę, porobić zdjęcia, oprogramować, złożyć to w całość, dodać elementy multimedialne, a następnie możesz ją zoptymalizować i wypromować . Okaże się że nie masz czasu na szycie butów (jeżeli prowadzisz działalność z usługami szewskimi). Oczywiście nie uogólniam tego, bo są ludzie naprawdę zdolni i potrafią dokonać cudów ze swoją stroną. Ale jeżeli należysz do tych pierwszych najlepiej zdaj się na innych np. http://b2bbank.pl  uszyjemy twoją stronę na miarę. Warto się zastanowić nad wyborem firmy zajmującej się tworzeniem stron www ,gdyż często zdarza się, że strona wygląda fajnie, designersko  ale tylko powierzchownie. To co pod spodem czego człowiek nie widzi, a widzą to roboty wyszukiwarek, jest źle wykonane poprzez nie dobrane znaczniki , brak itp., nie będę tu zanudzał szczegółami technicznymi. A nawet wiele stron jest na zasadzie wizytówki adres firmy trochę zdjęć, dobrze jak jest cennik usług. To trochę za mało jak to mówi jedna z czołowych kucharek w Polsce.

Opinie Naszych Klientów

 • Witam serdecznie. Usługi oferowane przez firmę można określić krótko: Solidne i rzeczowe podejście do klienta. Nieszablonowe rozwiązania. Ogólnie jestem zadowolona ze współpracy. Z czystym sumieniam polecam. imageAgnieszkaWłaścicielka
 • 1
 • 2

Emmu B2B Bank Polska

Bazy Danych Firm Sklep Internetowy
call center

W przygotowaniu i dostarczaniu marketingowych baz danych dla biznesu posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Jest to obecnie jeden z naszych produktów wiodących.

Oferta EMMU B2B Bank Polska obejmuje sprzedaż odpowiednio przygotowanych baz danych firm. Doskonała znajomość rynku pozwoliła nam dokonać odpowiedniej selekcji baz aby spełnić Państwa oczekiwania do przeprowadzania akcji marketingowych.

Bazy Danych Firm są na bieżąco aktualizowane. Dla naszych klientów staramy się zapewnić atrakcyjne rabaty.