• Znajdź Partnera w Swoim biznesie

  Umieść reklamę swojego przedsiębiorstwa na naszym Portalu.
  Darmowa promocja Twojej firmy lub usługi w internecie. Kliknij poniżej.
  Przejdź
 • Zbuduj z Nami Swój Sukces

  Oferta Firmy EMMU B2B Bank Polska obejmuje bazy danych B2B. Nasze zasoby pozwolą Państwu sprawnie zrealizować każdą akcję marketingową.ZakupWięcej
 • Biznesowe Bazy Danych Firm

  Szukasz sprawdzonej bazy firm, skorzystaj z naszej oferty. Kompaktowe bazy firm na miarę Twoich potrzeb. Bieżąca aktualizacja baz B2B.ZakupWięcej
 • 1
 • 2
 • 3

Biznesowe Bazy Danych Firm B2BWitamy w sklepie z bazami danych EMMU B2B Bank Polska. Kupisz u nas bazy danych firm polskich, z dużą liczbą rekordów oraz niską ceną. Oferujemy duże rabaty dla nowych firm. Dla stałych klientów atrakcyjne kupony. Zakup bazy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Z nami zbudujesz swój sukces.

 

Bazy danych firm - b2b

Oferujemy róznorodne bazy binesowe uporządkowane w sposób elastyczny w zakresie doboru kryteriów i profilu firmy.

 

Szczegółowe adresy

Oferowane bazy zawierają dokładne dane adresowe. Pozwala to z precyzją dotrzeć do klienta jako przyszłego partnera w biznesie. .

 

Zakres danych

W zbiorach posiadamy szeroki zakres danych firm, telefony, maile, nr PKD, rodzaj wykonywanej działalności gospodarczej.

 

Aktualizacja danych

Aktualizację przeprowadzamy na bieżąco stale powiększając nasze zasoby.

image
 

Dodaj Reklamę Swojej Firmy

Bądź widoczny dla innych, dodaj bezpłatnie wizytówke swojej firmy do naszego katalogu przejdź do zakładki z reklamami.

 

Personalizacja Układu Rekordów

Baza jest tak skonstruowana, że pozwala łatwo przeprowadzić masowe adresowanie listów, kopert, stosowanie kodów kreskowych.

 

Atrakcyjne promocje i rabaty

Naszym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty oraz okresowe promocje i wyprzedaże.

 

Bazy na indywidulne zamówienie

Realizujemy bazy danych na indywidualne zamówienie klienta. Przeprowadzamy indywidualną wycenę dla klienta.

 

Strona pod komórki. Strona automatycznie dopasowuje się do urządzenia.

image

Dołącz do grupy naszych klientów już teraz.

Dla naszych klientów oferujemy projektowanie oraz wydruk ulotek, plakatów, bannerów, roll up'a w atrakcyjnych cenach. Możesz również zlecić kolportaż ulotek na terenie Trójmiasta i okolic. Współpracując z nami otrzymujesz atrakcyjne ceny i solidność wykonanej usługi. Cennik usług projektowania zależy od formatu ulotki i jakości dostarczonych materiałów. Wydruk i kolportaż zależny jest od formatu i ilości egzemplarzy. Ofertę kierujemy zarówno do małych jak i dużych firm. Z nami odniesiesz sukces.

Idealne Połączenie

Kilkuletnia współpraca z Najlepszymi pozwoliła stworzyć dla Państwa doskonałe połaczenie. Nasze bazy danych firm i system mailingu - B2Bmail. 
Zapewniamy wszystko co potrzebujesz aby wysyłać efektywne mailingi. 

 • Oferujemy pomoc w stworzeniu szablonu newslettera lub mailingu. 
 • Dostępne ceny płacisz tylko za to co wysyłasz
 • Narzędzia do raportowania skuteczności wysyłek
Dodaj Reklamę >>
W naszym serwisie jest: 260 ogłosz.
1 Wyszukaj ogłoszenie
2 Skontaktuj sie z kontrahentem.
3 Zrób dobry interes.

Strony Internetowe

W zakresie tworzenia stron internetowych

Budujemy strony internetowe począwszy, od prostych wizytówek internetowych, blogów aż po rozbudowane strony firmowe, portale oraz sklepy internetowe. Portale i strony internetowe budujemy w oparciu o znane systemy zarządzania treścią (CMS).  Pozwala to w prosty sposób wprowadzać zmiany w układzie strony, aktualizację czy też dodawanie nowej treści.

 Ile za to trzeba zapłacić

Każda strona internetowa wyceniana jest indywidualnie, gdyż bez znajomości konkretnych potrzeb klienta trudno jest określić jak pracochłonny będzie projekt. Na ostateczną cenę składa się. Z ilu podstron składa się dany serwis internetowy, jakie elementy mają być na stronie,  czy strona ma być wykonana w CMS na posiadanym szablonie czy szablon ma być wykonany na indywidualne zamówienie klienta. Ważnym kryterium jest czas wykonania projektu oraz materiały dostarczone do projektu, zdjęcia, loga, logotypy, typografia, czcionki. Jeżeli zastosowane technologie wymagają dodatkowych licencji oczywiście koszty rosną. Jako osoba zajmująca się wykonywaniem stron posiadam duże zniżki na zakup licencji od poszczególnych firm.

Podsumowując ceny są każdorazowo ustalane indywidualnie, ale możesz liczyć na ładną stronkę już od 450 zł. Staramy się wtedy tak zaprojektować stronę, aby było możliwe jej późniejsze rozbudowanie o dodatkowe funkcje.

W ramach strony możesz zamówić:

 • własne forum internetowe,
 • współpraca z Facebookiem ( system komentarzy który jest zsynchronizowany z witryną Facebooka, przycisk, lubię to, możliwość synchronizowania zdjęć zgromadzonych w galerii Facebooka ze stroną i na odwrót),
 • Tworzenie prostych aplikacji a Facebooka,
 •  współpraca z Twiterem (utworzenia kanału śledzenia firmowej strony).
 • utworzenie systemu subskrypcji biuletynów i wiadomości, systemu gromadzenia adresów osób subskrybujących treści do późniejszych akcji marketingowych,
 • stworzenie minisklepów lub całościowych sklepów internetowych z modułami płatności, wysyłką oraz systemem zarządzania w oparciu o najnowsze technologie,
 • tworzenie systemów minipłatności za usługi za pomocą przelewów z wielu banków, kart płatniczych czy też sms-ami.
 • formularze kontaktowe,
 • mapy dojazdowe do siedziby, geolokalizację na mapie (np. zdjęć siedziby firmy, sklepy),
 • systemy zabezpieczeń formularzy, logowania czy forum,
 • szkolenie pracowników z systemów zarządzania treścią zarządzania forum, subskrypcji informacji czy biuletynów, (moderacja treści, blokowanie i usuwanie użytkowników.
 • Opieka nad stroną czy serwisem internetowym (codzienny backup strony wraz z bazą danych, dokonywanie drobnych poprawek),
 • wiele innych drobniejszych gadżetów i technologii typu: Google Analytics, pogoda, kursy walut, migawki z forum, rss itp.

Opinie Naszych Klientów

 • Witam serdecznie. Usługi oferowane przez firmę można określić krótko: Solidne i rzeczowe podejście do klienta. Nieszablonowe rozwiązania. Ogólnie jestem zadowolona ze współpracy. Z czystym sumieniam polecam. imageAgnieszkaWłaścicielka
 • 1
 • 2

Emmu B2B Bank Polska

Bazy Danych Firm Sklep Internetowy
call center

W przygotowaniu i dostarczaniu marketingowych baz danych dla biznesu posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Jest to obecnie jeden z naszych produktów wiodących.

Oferta EMMU B2B Bank Polska obejmuje sprzedaż odpowiednio przygotowanych baz danych firm. Doskonała znajomość rynku pozwoliła nam dokonać odpowiedniej selekcji baz aby spełnić Państwa oczekiwania do przeprowadzania akcji marketingowych.

Bazy Danych Firm są na bieżąco aktualizowane. Dla naszych klientów staramy się zapewnić atrakcyjne rabaty.